close

  Сплата податків у військовий час

  Торгово-промислова палата (ТПП) та Податкова дали роз’яснення, щодо сплати податків у військовий час

  Важливо: ми усією командою закликаємо всіх наших клієнтів та український бізнес сплатити податки вчасно, або навіть наперед. Це потужна підтримка держави в цілому, та армії як захисника держави.

  Якщо трапилось так, що виконання фінансових обов’язків для вашого бізнесу неможливе, то відповідно до указів та розпоряджень, розміщених на офіційних сторінках відомств, у період дії військового стану в країні ТПП затверджено настання форс-мажорних обставин з 28.02.2022 року до дати закінчення військово стану.

  Процедуру отримання підтвердження форс-мажору спрощено. Немає необхідності у зверненні до ТПП. На сайті опублікований узагальнюючи лист.
  Відповідно до викладеного:

  • Відмінена відповідальність за несплату (несвоєчасну сплату) податків та збори, що мали бути сплачені у період дії форс- мажору. Ще раз закликаємо сплатити податки.
  • Штрафи за поручення строків подання звітності, реєстрації податкових та акцизних накладних не будуть застосовуватись
  • Ліцензії на право здійснення певного виду діяльності (алкоголь, тютюн, пальне, інше) будуть автоматично продовжені до дати закінчення фор-мажору. Штраф за відсутність чергового платежу за ліцензію також не буде накладений.
  • Штрафи, щодо застосування РРО у роздрібній торгівлі також відмінені на строк дії форс-мажоруПодаткові перевірки не проводяться. Ті, що розпочаті станом на 28.02.2022 – зупиняється.

  Зверніть увагу. Штрафи за прострочення платежів та неподану звітності будуть нараховані. Це відбувається автоматично. Суми штрафів будуть списані після закінчення форс-мажору як безнадійна заборгованість.

  Разом з тим, всі обов’язки мають бути виконані суб’єктом господарювання одразу після припинення дії форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

  Ми переможемо, бо ми – це Україна! В єдності наша сила!

  Поделиться
  Alexander Korzh

  Управляющий партнер

  Комментировать

  

  Подпишитесь на новости

   Позвонить нам